Головна >> Племінна база


Перелік суб’єктів племінної справи у тваринництві,яким присвоєно відповідний статус



 

1.               

Приватне акціонерне товариство “Науково-виробниче об’єднання по племінній справі і прогресивних технологіях у тваринництві “Прогрес”,

*00709557

м. Черкаси

селекційний центр з тваринництва

2.               

Приватне акціонерне товариство “Науково-виробниче об’єднання по племінній справі і прогресивних технологіях у тваринництві “Прогрес”,

*00709557

м. Черкаси

 

підприємство (об’єднання) з племінної справи у тваринництві

І категорії

3.               

Приватне акціонерне товариство “Уманське племпідприємство”,

*00709543

 

Уманський

 підприємство з племінної справи у м’ясному скотарстві та свинарстві І категорії

4.               

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Черкасиплемсервіс”,

*22810656

 

м. Черкаси

підприємство

з племінної справи у скотарстві

І категорії

5.               

Товариство з обмеженою відповідальністю “Звенигородське племпідприємство”,

*00709551

Звенигородський

підприємство з племінної справи

у свинарстві

І категорії

6.               

Приватне сільськогосподарське підприємство “Канюківське”,

*31396044

 

Жашківський

 

підприємство

з племінної справи у свинарстві

І категорії

7.               

Товариство з обмеженою відповідальністю “Селекційний племзавод “Золотоніський”,

*33418504

 

Золотоніський

підприємство

з племінної справи у свинарстві

ІІ категорії

8.               

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Агрофірма “АгроРось”,

*32810145

Корсунь-Шевченківський

підприємство з племінної справи

у свинарстві

ІІ категорії

9.               

Приватне акціонерне товариство “Уманське племпідприємство”,

*00709543

Уманський

 

контрольно-випробувальна станція з скотарства

ІІІ категорії

10.           

Сільськогосподарське приватне підприємство “РВД-Агро”,

*32546820

Черкаський

підприємство (лабораторія)

з трансплантації ембріонів

 

11.           

Товариство з обмеженою відповідальністю “Жашківська кінно-спортивна школа”,

*35308915

Жашківський

 

заводська конюшня

12.           

Товариство з обмеженою відповідальністю “Жашківська кінно-спортивна школа”,

*35308915

Жашківський

 

трендепо

Молочне скотарство

1.               

Публічне акціонерне товариство “Племінний завод – дослідне господарство “Золотоніське”,

*14212697

Золотоніський

 

племінний завод

голштин-ська

2.               

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Лан”,*14215193

Чорнобаївський

племінний завод

українська чорно-ряба

молочна

3.               

Корпорація “Украгротех”

*31617778

Христинівський

 

племінний завод

українська чорно-ряба

молочна

4.               

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Агрофірма “Маяк”,

* 03793159

Золотоніський

племінний завод

українська чорно-ряба

молочна

5.               

Сільськогосподарське приватне підприємство “РВД-Агро”,*32546820

Черкаський

 

племінний завод

українська

чорно-ряба молочна

6.               

Сільськогосподарське приватне підприємство “РВД-Агро”,

*32546820

Черкаський

 

племінний завод

українська червоно-ряба

молочна

7.               

Товариство з додаткової відповідальністю “Русь”,

*00856924

Золотоніський

племінний завод

українська червоно-ряба

молочна

8.               

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Нива”,

* 03792941

Золотоніський

племінний завод

українська червоно-ряба

молочна

9.               

Сільськогосподарське приватно-орендне підприємство “Маяк-Агро”,*32447157

Шполянський

племінний завод

українська червоно-ряба молочна

10.           

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Агрофірма “Маяк”,

*03793159

Золотоніський

племінний завод

українська

червоно-ряба молочна

11.           

Приватне сільськогосподарське підприємство “Плешкані”,*03793107

Золотоніський

племінний завод

українська

червоно-ряба молочна

12.           

Сільськогосподарське приватно-орендне підприємство “Відродження”,

* 30709466

Шполянський

племінний завод

українська

червоно-ряба молочна

13.           

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Верхнячка-Агро”,

*32230836

Христинівський

 

племінний завод

українська червоно-ряба

молочна

14.           

Публічне акціонерне товариство “Племінний завод – дослідне господарство “Золотоніське”

*14212697

Золотоніський

племінний завод

українська

червоно-ряба молочна

15.           

Державне підприємство “Дослідне господарство “Христинівське” Інституту розведення і генетики тварин Національної академії аграрних наук України”,

*00495800

Христинівський

племінний завод

українська

червоно-ряба молочна

16.           

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Богданівське”,

*03793082

Золотоніський

 

племінний репродуктор

українська червоно-ряба

молочна

17.           

Приватне сільськогосподарське підприємство “Нива”,

*03793478

Чорнобаївський

 

племінний репродуктор

українська червоно-ряба

молочна

18.           

Державне підприємство “Дослідне господарство “Нива” Інституту розведення і генетики тварин Національної академії аграрних наук України”,

*14208610

Христинівський

племінний репродуктор

українська червоно-ряба

молочна

19.           

Приватне акціонерне товариство “Науково-виробниче об’єднання по племінній справі і прогресивних технологіях у тваринництві “Прогрес”,

*00709557

м. Черкаси

племінний репродуктор

українська

червоно-ряба

молочна

20.           

Товариство з обмеженою відповідальністю “Звенигородське племпідприємство”,

*00709514

 

Звенигородський

племінний репродуктор

українська червоно-ряба

молочна

21.           

Товариство з додатковою відповідальністю “Русь”,

*00856924

 

Золотоніський

племінний репродуктор

українська

чорно-ряба

молочна

22.           

Лисянська філія приватного акціонерного товариства “Науково-виробнича фірма “Урожай”, *36227460

Лисянський

племінний репродуктор

українська

чорно-ряба молочна

23.           

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Тясмин”, *03793768

Чигиринський

племінний репродуктор

українська

чорно-ряба молочна

24.           

Товариство з обмеженою відповідальністю “Мейк Агро”, *36746367

Смілянський

племінний репродуктор

українська

чорно-ряба молочна

25.           

Сільськогосподарське приватне підприємство “РВД-Агро”,

*32546820

Черкаський

 

племінний репродуктор

голштин-ська

26.           

Товариство  з обмеженою відповідальністю

 “Полянецьке”

*02140917

Уманський

племінний репродуктор

голштин-ська

27.           

Філія “Агрофірма Дружба” приватного акціонерного товариства “Науково-виробнича фірма “Урожай”,

*36777065

Корсунь-Шевченківський

племінний репродуктор

сименталь-ська

28.           

Агрофірма “Батьківщина Шевченко” філія приватного акціонерного товариства “Науково-виробнича фірма “Урожай",

*36191419

Звенигородський

племінний репродуктор

сименталь-ська

М’ясне скотарство

1.               

Товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма “Ангус”,

*00387660

Шполянський

племінний завод

абердин-ангуська

2.               

Приватне акціонерне товариство “Уманське племпідприємство”,

*00709543

Уманський

племінний завод

сименталь-ська м’ясна

Свинарство

1.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Селекційний племзавод “Золотоніський”,

*33418504

Золотоніський

 

племінний завод

ландрас

2.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Селекційний племзавод “Золотоніський”,

*33418504

Золотоніський

 

племінний завод

велика біла

 

3.

Приватне сільськогосподарське підприємство “Канюківське”,

*31396044

Жашківський

племінний репродуктор

ландрас

4.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Сільськогосподарське підприємство “Валява”,*35870914

Городищенський

племінний репродуктор

дюрок

5.

Приватне сільськогосподарське підприємство “Канюківське”,

*31396044

Жашківський

племінний репродуктор

велика біла

 

6.

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Чигиринська аграрна компанія”,

*02779039

 

 

Чигиринський

племінний репродуктор

велика біла

7.

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Агрофірма

“АгроРось”,

*32810145

 

 

Корсунь – Шевченківський

племінний репродуктор

велика біла

8.

Товариство з додатковою відповідальністю “Русь”,

*00856924

 

 

Золотоніський

племінний репродуктор

велика біла

9.

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Агрофірма “Маяк”,

*03793159

 

 

Золотоніський

племінний репродуктор

велика біла

10.

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Старий Коврай”,

*32925462

 

 

 

Чорнобаївський

племінний репродуктор

велика біла

11.

Державне підприємство “Дослідне господарство “Черкаське” Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції Національного наукового центру “Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України”,

*31448736

Смілянський

племінний репродуктор

червона білопояса

Конярство

1.               

Товариство з обмеженою відповідальністю “Жашківський кінний завод”,

*35308941

Жашківський

 

кінний завод

вестфаль-ська

2.               

Товариство з обмеженою відповідальністю “Русь”,

*00856924

Золотоніський

 

племінний репродуктор

новоолек-сандрівська ваговозна

Звірівництво і кролівництво

1.               

Товариство з обмеженою відповідальністю “Кролікофф”,

*36778301

Маньківський

 

племінний репродуктор

кролі новозелан-дські

2.               

Товариство з обмеженою відповідальністю “Кролікофф”,

*36778301

 

Маньківський

 

племінний репродуктор

кролі каліфорній-ські

Птахівництво

Кури

1.

Публічне акціонерне товариство “Птахофабрика “Перше Травня”,

*00851426

Черкаський

племінний птахо-репродуктор

ІІ порядку

крос

“Хай Лайн Браун”

Качки

1.               

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Птахоплемзавод “Коробівський”,

*32601320

Золотоніський

племінний птахо-репродуктор

ІІ порядку

крос

“STAR-53 H.Y.”

Рибництво

1.               

Публічне акціонерне товариство “Черкасирибгосп”,

*00476814

м. Черкаси

 

племінний репродуктор

українська луската порода коропа

2.               

Публічне акціонерне товариство “Черкасирибгосп”,

*00476814

м. Черкаси

 

племінний репродуктор

строкатий товстолобик

3.               

Державне підприємство “Іркліївський риборозплідник рослиноїдних риб”,

*21353501

Чорнобаївський

племінний репродуктор

строкатий товстолобик

4.               

Публічне акціонерне товариство “Черкасирибгосп”,

*00476814

м. Черкаси

 

племінний репродуктор

білий товстолобик

5.               

Державне підприємство “Іркліївський риборозплідник рослиноїдних риб”,

*21353501

Чорнобаївський

племінний репродуктор

білий товстолобик

6.               

Публічне акціонерне товариство “Черкасирибгосп”,

*00476814

м. Черкаси

 

племінний репродуктор

білий амур

7.               

Державне підприємство “Іркліївський риборозплідник рослиноїдних риб”,

*21353501

 

Чорнобаївський

племінний репродуктор

білий амур

 

8.               

Публічне акціонерне товариство “Черкасирибгосп”,

*00476814

м. Черкаси

 

племінний репродуктор

веслоніс

9.               

Публічне акціонерне товариство “Черкасирибгосп”,

*00476814

м. Черкаси

 

племінний репродуктор

стерлядь

10.           

Державне підприємство “Іркліївський риборозплідник рослиноїдних риб”,

*21353501

Чорнобаївський

племінний репродуктор

нивківський внутріш-ньопород-ний тип української лускатої породи коропа

11.           

Державне підприємство “Іркліївський риборозплідник рослиноїдних риб”,

*21353501

 

Чорнобаївський

племінний репродуктор

щука

12.           

Державне підприємство “Іркліївський риборозплідник рослиноїдних риб”,

*21353501

 

Чорнобаївський

племінний репродуктор

сом європей-ський

13.           

Державне підприємство “Іркліївський риборозплідник рослиноїдних риб”,

*21353501

 

Чорнобаївський

племінний репродуктор

мало-лускатий внутрішньо-породний тип української рамчастої породи коропа

 

Оголошення


10.03.2021
Про проведення прямого телефонного зв’язку

     

 

 

 

18 березня 2021 р. з 15:00 по 17:00 відбудеться проведення прямого телефонного зв'язку "Гаряча лінія" директором Департаменту з  населенням області за телефоном: (0472) 36 07 60​

 


10.03.2021
ПУБЛІЧНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТНИХ ПРОГРАМ ЗА 2020 РІК

http://apkck.gov.ua/admin_panel/enter.phphttp://apkck.go
Департамент агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації, як головний розпорядник коштів обласного бюджету, здійснює публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2020 рік.
Проведення публічного представлення такої інформації відбудеться  12 березня 2021 року об 14.00 годині за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, буд. 131, каб. 202v.ua/admin_panel/enter.php

Детальніше...

 


6.01.2021

До 1 березня 2021 року триває термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2020» . Більш детальна інформація є на сайті: https://blagoukraine.org/ або в Оргкомітеті конкурсу.

Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України – Оксана Лобко, контактний телефон (067)16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com

 


2.04.2020
Онлайн-платформа з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серіали. Наразі, на платформі доступний онлайн-курс «Цифрова грамотність для державних службовців» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/civil-servants), який охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті.

 




Всі оголошення